Odpust Parafialny – 7.04.2024 r.

7 kwietnia w Niedzielę na zakończenie oktawy Wielkanocy, nasza wspólnota Parafialna przeżywała Uroczystość Odpustową ku czci Miłosierdzia Bożego. Msza Święta o godz. 11:30 jako Sumę Odpustową, odprawił i kazanie wygłosił Ks. Proboszcz Kanonik, Bogusław Filipiak z Parafii Najświętszej Rodziny w Zakopanem, dziekan Dekanatu Zakopiańskiego i Członek Rady Kapłańskiej naszej Archidiecezji. Serdecznie dziękuję za tak liczny udział  wszystkich Parafian. Na zakończenie Mszy Świętej przed Najświętszym Sakramentem odmówiliśmy koronkę do Bożego Miłosierdzia i przeszliśmy procesją wokół kościoła. Po powrocie do ołtarza i po Błogosławieństwie Najświętszym Sakramentem uroczyście odśpiewaliśmy Hymn Ciebie Boga Wysławiamy

Zapraszamy do galerii zdjęć wykonanej przez naszą Parafiankę.