Budowa domu parafialnego

Planowana jest budowa domu parafialnego w Modlniczce, jest ona potrzebna zarówno nam jak i tym którzy po nas będą mieszkać w Parafii Modlniczka.

Miłosierny Jezu Błogosław temu przedsięwzięciu!

Firma odpowiedzialna za zaprojektowanie plebani, przygotowała wstępny projekt i wizualizację budynku:

Trwają prace związane z przygotowaniem dokumentów potrzebnych do rozebrania budynku obok kościoła, na którego miejscu będzie stał dom parafialny. Budynek jest własnością naszej Parafii. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany odzyskaniem z tego budynku solidnej, dobrej cegły, to prosimy o kontakt z proboszczem Józefem.

Wszystkim ofiarodawcom, którzy chcą wesprzeć budowę plebani, ks. Proboszcz w imieniu całej parafii, składa serdeczne podziękowanie, Bóg zapłać!