W łączności duchowej z idącymi Pątnikami

Realizacja przeżywania duchowego pielgrzymki oparta będzie na współpracy z Biurem Prasowym Archidiecezji Krakowskiej oraz spółką TBC Project.

Biuro Prasowe AK poprzez kanał you-tube diecezji prowadzić będzie transmisje na żywo z wydarzeń pielgrzymki, codziennie z innej wspólnoty.

TBC Project kierował będzie pracą Zespołu Medialnego /przedstawicieli każdej wspólnoty/ w zakresie obsługi strony www oraz fb pielgrzymki,podobnie jak to miało miejsce rok temu.

piesza pielgrzymka
38. Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę | Archidiecezja Krakowska

1.Modlitewne intencje /zbierane poprzez www oraz media społecznościowe od czerwca br. oraz w trakcie pielgrzymki na adres ppk: pielgrzymkakrakowska@diecezja.pl / – będą one codziennie zbierane i odczytywane następnego dnia przed rozpoczęciem Mszy Świętej.

2.Każdy pielgrzym i osoba, która nie pójdzie może bezpłatnie odebrać znaczek i informator pielgrzymki 2021 w bazach swoich wspólnot. Poprzez stronę www oraz media społecznościowe dostępny będzie codziennie program duchowy i teksty konferencji.

3.W trakcie pielgrzymki od 3 do 11 sierpnia zaprosimy wszystkich o stałych porach do przeżywania on-line Mszy św. oraz wysłuchania m.in. konferencji pielgrzymkowych, wieczornej adoracji i Apelu Jasnogórskiego. Szczegółowy program tych wydarzeń zostanie podamy w sierpniu.