Ogłoszenia na 12 Niedzielę Zwykłą Rok B (20.06.2021 r.)

Niedziela – wspomnienie bł. Władysława Bukowińskiego, prezbitera

Poniedziałek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

Czwartek – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela

W miesiącu czerwcu na zakończenie Mszy Świętych odmawiamy Litanię do Najświętszego Serca Jezusowego.

W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z Litanią do Serca Jezusowego.

W piątek o godz. 8. 00 Msza Święta na zakończenie roku szkolnego dla dzieci z klas I, II, III Szkoły Podstawowej z Modlniczki.
Zapraszam do wspólnej modlitwy uczniów z naszej szkoły wraz z rodzicami. Będziemy dziękować Panu Bogu za cały miniony rok nauki i będziemy prosić o spokojny czas wakacyjnego odpoczynku. Po Mszy Świętej o godz. 9. 00 zakończenie Roku Szkolnego w Szkole.

Dziękuję za troskę o porządek w kościele, jak również za złożoną ofiarę z tego tytułu Parafianom: Marii Szymczyk, Agacie Minorowicz, Marii Grudnik, Barbarze Łukasik, Natalii Adamczyk, Stanisławowi Janasowi.

Troskę o porządek w kościele na najbliższy tydzień powierzamy Parafianom z ul. Willowej nry 1, 48; ul. Krakowskiej nry 28, 30, 30a; ul. Zaułek nry 2, 4.

Ogłoszenia na 11 Niedzielę Zwykłą Rok B (13.06.2021 r.)

Niedziela – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła

Poniedziałek – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

Czwartek – wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika

Składam serdeczne podziękowanie za hojny dar Waszych serc. W minioną niedzielę zebraliśmy na tacę 7314 zł. Na tę kwotę złożyły się ofiary w podpisanych kopertach, nie podpisanych kopertach i luzem ofiarowane. Taca w całości przeznaczona będzie, jak już mówiliśmy na budowę domu parafialnego. W tym tygodniu, w Krakowskim Starostwie Powiatowym, zostały złożone dokumenty celem zyskania pozwoleń na: wyburzenie starego budynku na miejscu którego, powstanie Dom Parafialny; przekop kanalizacji ciśnieniowej i uzyskania zgody na budowę Plebanii. Te procedury urzędowo trwają około dwóch miesięcy.  Jak Bóg pozwoli po uzyskaniu tych zgód zaczniemy budować Plebanię.

Dziękuję za troskę o porządek w kościele, jak również za złożoną ofiarę z tego tytułu Parafianom: Stanisławie Przywora, Joannie Miszkurka, Rodzinie Bielak, pewnej osobie.

Troskę o porządek w kościele na najbliższy tydzień powierzamy Parafianom  z ul. Willowej nry 13, 15, 17, 20, 33.