Ogłoszenia na 28 Niedzielę Zwykłą Rok B (10. 10. 2021 r.)

Niedziela – wspomnienie bł. Marii Angeli Truszkowskiej, dziewicy

Poniedziałek – wspomnienie św. Jana XXIII, papieża

Wtorek – wspomnienie bł. Jana Beyzyma, prezbitera

Środa – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera

Czwartek – wspomnienie św. Małgorzaty Marii Alacoque, dziewicy

Piątek- wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

Sobota – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

Dzisiaj XXI Dzień Papieski. Ofiary zebrane z tego tytułu do puszek, zostaną przeznaczone na stypendia dla utalentowanej, pochodzącej z biednych rodzin młodzieży, w ramach Żywego Pomnika  Św. Jana Pawła II.

W środę o godz. 16:00 w kościele obowiązkowe spotkanie dla kandydatów na ministrantów!!!

Od 1 października odprawiamy nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie o godz. 16:30, a w niedzielę o godz. 15:30. Zapraszam do modlitwy różańcowej całe rodziny.

W sobotę 16. 10. przypada 43 rocznica wyboru Karola Kardynała Wojtyły na papieża. W ramach nabożeństwa różańcowego dziękować będziemy Bożej Opatrzności za dar świętego papieża Polaka dla całego świata, szczególnie dla naszej Ojczyzny. Będziemy wzywać Jego opieki dla naszych rodzin, naszej Parafii, naszych codziennych spraw.

Wypominki roczne i listopadowe można składać w kancelarii parafialnej po Maszach Świętych. Na wypominkach rocznych proszę o zaznaczenie godziny o której mają być odczytywane ( przed Mszą Świętą o 8:00, czy przed Mszą Świętą o 10:00 ).

Składam serdeczne podziękowanie za hojny dar Waszych serc. W minioną niedzielę zebraliśmy na tacę inwestycyjną  8560 zł. Taca w całości przeznaczona jest, na budowę domu parafialnego. Z całego serca Bóg Wam zapłać!!

Dziękuję Róży Różańcowej św. Faustyny za ofiarę złożoną na budowę Domu Parafialnego w wysokości 400 zł. Bóg zapłać za ten dar ołtarza.

Dziękuję za troskę o porządek w kościele, jak również za złożoną ofiarę z tego tytułu Parafianom: Stanisławie Przywora, Janinie Miśtak, Joannie Miszkurka, Rodzinie Bielak.

Troskę o porządek w kościele na najbliższy tydzień powierzamy Parafianom z ul. Willowej nry 13, 15, 17, 20, 33.

Intencje :

• Poniedziałek (11. 10. 2021 r.)
    + Janina i Franciszek Szumiec; + Stanisław i Zofia Bielak, syn Stanisław
  • Wtorek (12. 10. 2021 r.)
    + Zbigniew Stabryło
  • Środa (13. 10. 2021 r.)
    17:00 – W 20 rocznicę ślubu Michała i Anety Cuber z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów
  • Czwartek (14. 10. 2021 r.)
    17:00 – O Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, wszelkie od Boga łaski w dniu urodzin dla Agaty
  • Piątek (15. 10. 2021 r.)
    + Adam Bocheński
  • Sobota (16. 10. 2021 r.)
    17:00 – + Adam Bocheński
  • Niedziela (17. 10. 2021 r.)
    + Zofia Janik w 6 rocznicę śmierci, mąż Władysław, syn Marek

10:00 – + Adam Bocheński