Ogłoszenia na 2 Niedzielę po Narodzeniu Pańskim (2. 01. 2022 r.)

Niedziela – wspomnienie św. Bazylego i Grzegorza

Czwartek – Uroczystość Objawienia Pańskiego

W środę po Mszy Świętej o godz. 17:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6 stycznia w Uroczystość Objawienia Pańskiego Msze Święte będziemy odprawiać w porządku niedzielnym: 8:00; 10:00; 16:00. W tym dniu jesteśmy zobowiązani do uczestniczenia we Mszy Świętej – jest to święto nakazane. Na Mszach Świętych poświęcimy kredę i kadzidło – ofiary złożone z tego tytułu przeznaczymy na budowę Domu Parafialnego.

W tym tygodniu Pierwszy piątek miesiąca. Wizyta w domach u chorych od godz. 8:30. Spowiedź święta od godz. 16:00.

W piątek po Mszy Świętej o godz. 17:00 modlitwy i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

W związku z trwającą nadal pandemią wizyty kolędowej w takiej formie jak zwykle nie będzie. Tak jak w ubiegłym Roku zapraszam do kościoła na Kolędę . Przez trzy kolejne niedziele będziemy odprawiać dodatkową Mszę Świętą o godz. 11:30 w intencji Parafian. Zapraszać będziemy do tej modlitwy wyznaczone ulice. Przynosimy do kościoła w słoiczkach wodę, którą uroczyście poświęcę. Zabierzemy do domów obrazki kolędowe. Po powrocie poświęconą wodą poświęcicie Drodzy Parafianie Wasze domy. Ofiary złożone na tacę na tej Mszy Świętej będą ofiarą kolędową.

9 stycznia na godz. 11:30  zapraszam Parafian z ul. Willowej (cała); ul. Krakowskiej (cała- prawa i lewa strona); ul. Zaułek; ul. Krótkiej; ul. Wrzosy; ul. Podgórskiej;ul. Zielnej; ul. Marii.

Dziękuję za troskę o porządek w kościele, jak również za złożoną ofiarę z tego tytułu Parafianom: Marii Widłak, Marii Szmołda, Kindze Sotnickiej, Janinie Brzęckiej, Małgorzacie Klimek, Kazimierze Janik, Andrzejowi Janik, Tomaszowi Dziedzic.

Troskę o porządek w naszym kościele na najbliższy tydzień powierzamy Parafianom z ul. Na Brzezie nry 12, 20, 21; ul. Kwiecistej nry 5, 7.

• Poniedziałek (3. 01. 2022 r.)
    17:00 – + Krzysztof Kozień ( rocznica śmierci )
  • Wtorek (4. 01. 2022 r.)
    + Zofia Machlowska ( Od Rodziny Szumców z Trzcia )
  • Środa (5. 01. 2022 r.)
    17:00 – + Zofia Machlowska ( Od Rodziny Rochowiak )
  • Czwartek (6. 01. 2022 r.) Uroczystość Objawienia Pańskiego
    8:00 – W intencji Konrada w 23 rocznicę urodzin z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo Miłosiernego Jezusa i opiekę Matki Bożej
    10:00 Za Parafian
    16:00 – Maria Sroka ( Od koleżanek córki )
  • Piątek (7. 01. 2022 r.)
    + Zofia Machlowska ( Od Rodziny Szczuka z Brzezia )
  • Sobota (8. 01. 2022 r.)
    7:00 – + Zofia Machlowska ( Od Rodziny Szczuka z Bolechowic – Zielonej )
  • Niedziela (9. 01. 2022 r.) Święto Chrztu Pańskiego
    + Józef Cuber, żona Anna; + Jan Cuber, żona Wiktoria; + Mieczysław Gacek, żona Janina

10:00 – + Zofia Machlowska ( Od koleżanek z pracy córki Marty )