Ogłoszenia na 13 Niedzielę Zwykłą Rok B (27. 06. 2021 r.)

Niedziela – wspomnienie św. Cyryla Aleksandryjskiego, biskupa i doktora Kościoła

Poniedziałek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika

Wtorek – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

Sobota – święto św. Tomasza, apostoła

W miesiącu czerwcu na zakończenie Mszy Świętych odmawiamy Litanię do Najświętszego Serca Jezusowego.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, połączona z Litanią do Serca Jezusowego.

W tym tygodniu Pierwszy piątek miesiąca. Wizyta u chorych od godz. 8.30. Spowiedź święta od godz. 16. 00. Zapraszam.

W najbliższą sobotę przypada Pierwsza sobota miesiąca. W związku z tym Msza Święta wieczorna o godz. 17. 00. Po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.

W przedsionku kościoła znajduje się skarbonka do której można składać ofiary dla poszkodowanych w Nowej Białej. Akcja pomocy na prośbę naszego Metropolity organizowana jest w każdym kościele naszej diecezji.

Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca lipca – ofiary składane na tace, w tym dniu, będą przeznaczone w całości na budowę domu parafialnego. Już teraz z góry dziękuję. Bóg zapłać ofiarodawcom!

Dziękuję za troskę o porządek w kościele, jak również za złożoną ofiarę z tego tytułu Parafianom: Wandzie Grzybowskiej, Krystynie Pawlik, Elżbiecie i Annie Kozień, Zofii i Teresie Juszczyk.

Troskę o porządek w kościele na najbliższy tydzień powierzamy Parafianom z ul. Krakowskiej nry 25, 32a; z ul. Wrzosy nry 3, 4, 6, 12, 14; z ul. Zaułek nr 3.

• Poniedziałek (28. 06. 2021 r.)
    + Władysław Duda
  • Wtorek (29. 06. 2021 r.)
    + Jan Grudzień ( Od kuzynek )
  • Środa (30. 06. 2021 r.)
    17:00 – + Anna Bocheńska, mąż Jan, syn Adam; + Stefania Hebda, mąż Jan
  • Czwartek (1. 07. 2021 r.)
    7:00 – + Jan Grudzień ( Od Anny i Antoniego Jędrysek z Tenczyna )
  • Piątek (2. 07. 2021 r.)
    + Jan Grudzień ( Od Anny i Michała Grzybowskich )
  • Sobota (3. 07. 2021 r.)
    7:00 – + Jan Grudzień ( Od bratanicy Ewy z Rodziną )
    7:30 W 18 rocz. urodzin Wiktora Lachowskiego – dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski w dorosłym życiu dla Jubilata
    17:00 – Za Parafian
  • Niedziela (4. 07. 2021 r.)
    + Tadeusz Grzybek, żona Kazimiera, syn Andrzej; + Jan Franczyk, żona Wiktoria; + Franciszka Ćwiertnia

10:00 – + Antoni Przywora w 25 rocz. śm. i zmarli z Rodzin:    Przyworów i Delkowskich
    16:00 – + Maria Owerko ( Od mamy )