Ogłoszenia na 11 Niedzielę Zwykłą Rok B (13. 06. 2021 r.)

Ogłoszenia Parafialne:

Niedziela – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła

Poniedziałek – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

Czwartek – wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika

W miesiącu czerwcu na zakończenie Mszy Świętych odmawiamy Litanię do Najświętszego Serca Jezusowego.

W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z Litanią do Serca Jezusowego.

Składam serdeczne podziękowanie za hojny dar Waszych serc. W minioną niedzielę zebraliśmy na tacę 7314 zł. Na tę kwotę złożyły się ofiary w podpisanych kopertach, nie podpisanych kopertach i luzem ofiarowane. Taca w całości przeznaczona będzie, jak już mówiliśmy na budowę domu parafialnego. W tym tygodniu, w Krakowskim Starostwie Powiatowym, zostały złożone dokumenty celem zyskania pozwoleń na: wyburzenie starego budynku na miejscu którego, powstanie Dom Parafialny; przekop kanalizacji ciśnieniowej i uzyskania zgody na budowę Plebanii. Te procedury urzędowo trwają około dwóch miesięcy.  Jak Bóg pozwoli po uzyskaniu tych zgód zaczniemy budować Plebanię.

Dziękuję za troskę o porządek w kościele, jak również za złożoną ofiarę z tego tytułu Parafianom: Stanisławie Przywora, Joannie Miszkurka, Rodzinie Bielak, pewnej osobie.

Troskę o porządek w kościele na najbliższy tydzień powierzamy Parafianom  z ul. Willowej nry 13, 15, 17, 20, 33.

• Poniedziałek (14. 06. 2021 r.)
    + Wiktoria Bąbka i zmarli z Rodz. Bąbków
  • Wtorek (15. 06. 2021 r.)
    + Andrzej Czajowski, żona Rozalia; + Józef Cuber, żona Zofia
  • Środa (16. 06. 2021 r.)
    17:00 – Dziękczynno – błagalna w 20 rocz. ślubu Teresy i Wiesława Mańka z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów i ich synów
  • Czwartek (17. 06. 2021 r.)
    7:00 – + Józef Szczupał ( 1 rocz. śm. )
  • Piątek (18. 06. 2021 r.)
    + Władysława Janik; + Tadeusz Grudzień i Jego Rodzice: Antonina i Władysław
  • Sobota (19. 06. 2021 r.)
    7:00 – + Józef Szczupał ( rocz. śm. )
  • Niedziela (20. 06. 2021 r.)
    + Stanisław Cuber ( rocz. śm. ); + Piotr Setkowicz i zmarli z Rodziny

10:00 – + Aniela Guła w 20 rocz. śm., syn Władysław
    16:00 – O zdrowie, Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i dary Ducha Świętego dla Magdaleny