Bierzmowanie 2021

bierzmowanie2021

W tym artykule będą znajdować się najważniejsze informacje dla kandydatów do Bierzmowania:

• W środę o godz. 17. 45 ostatnie spotkanie kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
    Obecność wszystkich obowiązkowa!

6. IV. ( wtorek w Oktawie Wielkanocy ) na Mszy Świętej o godz. 16. 00 Jego Eminencja Ksiądz Biskup Janusz Mastalski udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży z klas VII i VIII naszej Parafii. W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną musimy spełnić wszystkie wymogi gwarantujące bezpieczeństwo Księdzu Biskupowi i uczestnikom Uroczystości. Dlatego zapraszamy do udziału we Mszy Świętej tylko świadków i rodziców młodzieży bierzmowanej! Zajmujemy miejsca w kościele lub na zewnątrz zachowując wymagane odległości! Pamiętajmy w naszych modlitwach o Księdzu Biskupie i naszej młodzieży.

• W środę (24.03) o godz. 17. 45 w kościele spotkanie kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
    Obecność wszystkich obowiązkowa!
  • W środę (17.03) o godz. 17. 45 w kościele spotkanie kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Na spotkanie zapraszamy również świadków  bierzmowanej młodzieży. Obecność wszystkich obowiązkowa!!!
  • W środę (10.03) o godz. 17. 45 w kościele spotkanie kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
    Obecność wszystkich obowiązkowa!
  • W środę (3.03) o godz. 17. 45 w kościele spotkanie kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
    Obecność wszystkich obowiązkowa!
  • W środę (24.02) o godz. 17. 45 w kościele spotkanie kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
    Obecność wszystkich obowiązkowa!
  • W środę (03.02) o godz. 17. 45 w kościele spotkanie kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
    Obecność wszystkich obowiązkowa!
  • W piątek (29.01) o godz. 18. 00 w kościele spotkanie dla Rodziców młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  • W środę  (27.01.) o godz. 17. 45 w kościele spotkanie kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
    Obecność wszystkich obowiązkowa!

Bierzmowanie odbędzie się 6 kwietnia o godzinie 16:00, swoją obecnością zaszczyci nas Jego Ekscelencja Biskup Janusz Mastalski.

Zapraszam do przeczytania artykuły o sakramencie Bierzmowania umieszczonego na naszej stronie. Znajdziecie tam kilka przydatnych informacji odnośnie bycia świadkiem oraz co sakrament Bierzmowania zmienia w naszym życiu  😉

Sakrament Bierzmowania →